Share

Pilottijakso kestää kolme kuukautta ja sen aikana osallistuminen on treenaajille maksutonta. Mukaan pääsee 10 nopeinta ilmoittautunutta per kerta. Pilottijakson jälkeen yhteistreenien on tarkoitus olla ensisijaisesti seuran jäsenille.

Seuran valmentajat: Tino ja Markus on molemmat valmistuneita fysioterapeutteja ja toisena ammattina tehdään voima-, suorituskyky- ja fysiikkavalmennusta. Me toimitaan noissa treeneissä ”vetäjinä” ja ohjaajina.
Tarkoitus olisi saada mahdollisimman moni tutustumaan voimaharjoitteluun ja sen tuomiin hyötyihin matalalla kynnyksellä.

Toki saa tulla vaikka vetämään omat treenitkin sinne ja höpöttelemään voimailusta ja valmennuksesta ynnä muusta.

Osallistujista tarvitaan seuraavat tiedot: Koko nimi, syntymäaika (vähintään 15-v), sukupuoli, sähköpostiosoite, puhelinnumero. Tiedot voi lähettää suoraan sähköpostiin info@paravoimailijat.fi tai soittaa Tinolle arkisin klo 10-14 numeroon +358400774087

Ilmoittautumiset viimeistään kutakin harjoituskertaa edeltävän viikon perjantaina klo 14. Tervetuloa mukaan!